תפריט

סגור

מה אנחנו מציעים

 

פיתוח אפליקציה – לפתח את הרעיון לאפליקציה מנצחת

חממת פיתוח שיווקית
מובי וויז מציעים לכם שירות מלא החל מרישום פטנט, דרך איפיון הרעיון ופיתוח אפליקציה, עיצוב גרפי וחויית משתמש, פיתוח קוד בשפת native מתאימה (לאייפון ו/או אנדרואיד), העלאה לחנות והקמת אתר תדמיתי לאפליקציה.
 
מפתחים מוצר מצליח 
חשוב לנו החל משלב הייעוץ הראשוני, לפתח את הרעיון שלכם כך שנפיק אפליקציה מצליחה העונה על מודל עסקי ומכניסה לכם כסף. אנחנו מקפידים לפתח רק אפליקציות המייצרות ערך מוסף שאנו רואים בהם אפשרות להצלחה. נהיה אתכם כנים אם נרגיש שהמוצר לא אטרקטיבי ונציע פתרון מתאים.
 
android_icon-207x243
 
פיתוח לאנדרואיד
מערכת ההפעלה של google מבוססת קוד פתוח, הנמצאת בשימוש ברוב מכשירי הסלולר כיום. מכשירי אנדרואיד נפוצים בעיקר בארה״ב ובמזרח אסיה. בישראל כ-50% מהאוכולוסיה משתמשת במכשירי אנדרואיד השונים. נכון להיום ישנם קרוב ל 8000 סוגי מכשירי אנדרואיד בעולם, עובדה המתאגרת את תהליך פיתוח אפליקציה לאנדרואיד באופן משמעותי. אנו מבצעים פיתוח בשפת Java המתאים לבניית אפליקציות באופן מיטבי למכשירי אנדרואיד השונים, תוך כדי מתן כיסוי מירבי למגוון המכשירים הקיימים.
 
apple_icon-225x225
פיתוח לאייפון
ֿiOS היא מערכת ההפעלה של אפל הנמצאת בשימוש במספר רחב מאוד של מכשירי סלולר כיום. מכשירי אייפון השונים מבית אפל מספקים חווית משתמש מעולה במיוחד, אנימציה וגרפיקה מתקדמת. על כן האפליקציות המפותחות בסביבה של iOS צריכות להיות ברמה גבוהה של פיתוח קוד ובסטנדרטים הגבוהים של אפל. אנו מבצעים פיתוח בשפת קוד המתאימה לבניית אפליקציות באופן מיטבי למכשירי אייפון השונים.
 
ליווי מקצועי צמוד 
רוב הלקוחות לא מודעים לכך, אך פיתוח אפליקציה הינו תהליך מורכב האורך מספר חודשים בד״כ, לכן חשוב לנו שהלקוחות יקחו חלק מהתהליך באופן אקטיבי. אצלנו תקבלו פגישות עידכון קבועות ותיהיו שותפים מלאים בדרך להצלחה.
 
 
מוכנים להפוך את הרעיון לאפליקציה מנצחת? צרו קשר עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ ללא תשלום!
 
 
 

Layer 29

 

פרוייקטים שכדאי לך להציץ בהם:

Mail Icon
קביעת פגישה
קידום אתרים אורגני מקצועי בגוגל בניית אתרים
Mail